СМ-G925F СМ-G925 Покрие Мермерен Ефект Мек Силикон Случај Покритие За Samsung Галакси S6 работ Случаи TPU Capa Funda За Samsung S6 Работ
Ново

СМ-G925F СМ-G925 Покрие Мермерен Ефект Мек Силикон Случај Покритие За Samsung Галакси S6 работ Случаи TPU Capa Funda За Samsung

DEN 191.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
СМ-G925 F СМ-G925 Покрие Мермерен Ефект Мек Силикон Случај Покритие За Samsung Галакси S6 работ Случаи TPU Capa Funda За Samsung S6 Работ

Главните својства

Материјал:
за Галакси S6 Работ
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
за Galaxi Galaxie balr Видиме Smasung Smasung capinhas celular Gal
дизајн:
Ткаеше,Егзотични,Апстракт,Гроздобер
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for Samaung Sumsung Coverage casa Galax Galax portable movil Gakaxy
Компатибилен Бренд:
Samsung
Најчестиот Вид:
за Galaxie Galaxi Назад bollmann) телефон Samsungs Galaxie movil Залив Gelaksi
is_customized:
for Samaung Gelaksi Telefon estuche Glaxy Gelaksi para telephone Samsn
Водоотпорен:
за Galasy Samsng Симпатична став Samsng Samung Мобилни Покрие Samsang
Обликот:
за Samsung Samung Телефон samsunp Coperture Галакси S6 Работ Видиме
Пакет:
за Galaksi Samsumg etui carcasas Galasy Samusng etui школка Samsuns
Карактеристики:
Мермер Шема Камен Ефект Мек Силикон Случај Маска
Мермерен ефект Случај за Галакси S6 работ:
Capa Funda За Samsung Галакси S6 работ
Мермерен Ефект Случај СМ-G925 СМ-G925F:
Силикон Покрие Случај За Samsung Галакси S6 работ
TPU Случај За Samsung Галакси S6 работ:
Мека TPU Случај За Samsung Галакси S6 работ
Силикон Случај Покритие за Галакси S6 работ:
Камен ефект Случај За Samsung Галакси S6 работ
Силикон Случај Capa за Галакси S6 работ:
Мермер Случај За Samsung Галакси S6 работ
TPU Мека Корица funda за Галакси S6 работ:
TPU Случај За Samsung Галакси S6 работ
Мермерен Ефект Мек Силикон Случај Маска:
TPU Покритие За Галакси S6 работ
СМ-G925F СМ-G925 Покрие Случај:
Случај за Samsung Галакси S6 Работ

Избор на купувачот