2017 Нова Јакна Мажите Топла Продажба на Квалитетот на Есен Зима Outwear Бренд Облека Моден Дизајн Солидна Машки Windbreaker Јакни М-4XL
Ново

2017 Нова Јакна Мажите Топла Продажба на Квалитетот на Есен Зима Outwear Бренд Облека Моден Дизајн Солидна Машки Windbreaker

DEN 1550.00
DEN 1550.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
3343
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MinanSer,MinanSer
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Јакни
боја:
Морнарица.Црна.Сина.Каки
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Сезоната:
Пролет.На есен.Зима
Други име:
Грб на мажите.Мажите јакна.Салата облека.Бренд за облека

Избор на купувачот