10PCS CL1129 LEDIC СОП-8
Ново

10PCS CL1129 LEDIC СОП-8

DEN 112.00
DEN 124.80

Во форма достапна за нарачката


'

Главните својства

Бренд Име:
HENGXING
Број На Модел На:
автомобил ic
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
IC
Заштита На Функција:
IC
Контакт Оптоварување:
IC
Употреба:
IC
Напон:
IC
is_customized:
YES

Избор на купувачот

LP4K0910BW3 24VDC
Ново
LP4K0910BW3 24VDC
Во форма достапна за нарачката
DEN 960.00