ѕвезди и чипка образец втиснување папка пластични DIY Scrapbooking stencils хартија-карта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот
Ново

ѕвезди и чипка образец втиснување папка пластични DIY Scrapbooking stencils хартија-карта во донесувањето одлуки занает плик

DEN 96.00
DEN 115.68

Во форма достапна за нарачката


ѕвезди и чипка образец втиснување папка пластични DIY Scrapbooking stencils хартија-карта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот Материјал : пластични Боја : како на сликата Големина(приближно) : 15x11cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење OEM услуга прифатливо.
Answer : ___________________________ Note :
Бои се разликува малку врз основа на монитори.
Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже на бои, кои се најблиску до вистинскиот производ.
Сепак, може да има мали разлики.
Ве молиме проверете кај нас дали имате строго боја барања пред да купите.

Главните својства

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ѕвезди и чипка образец втиснување папка
Име:
DIY втиснување папка stencils сечење умира
Употреба:
подароци кутија за пакување оркестарот
Место на Потекло:
произведено во Кина

Избор на купувачот