Tassel Шема Брод Вратот Долги Ракави, Плетење Џемпер Жените Есен Зима Чисто за Разонода Лабава Outwear Црно Кафе FS0490
Ново

Tassel Шема Брод Вратот Долги Ракави, Плетење Џемпер Жените Есен Зима Чисто за Разонода Лабава Outwear Црно Кафе FS0490

DEN 893.28

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
chicnova
Декорација:
Tassel
Материјал Состав:
плетење
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FS0490
Ткаенини:
плетење
Големина:
Free
боја:
Црна/Кафе
Стил:
Slash вратот

Избор на купувачот