led e14 Посмодерна Железо Кристал Злато LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning Соба Foyer
Ново

led e14 Посмодерна Железо Кристал Злато LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning Соба

DEN 44595.00
DEN 47952.00

Во форма достапна за нарачката


Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!
Prodcut Информации :
1.Напон : AC90-260 V
2. Боја : злато,јасно
3. Светла Боја : Бела/Топло/
4. Материјал : Железо,кристално
5. Извор на светлина : E14 LED сијалица
6.Е светилки вклучени : Да
7.Пакување : .Извоз стандард пакување : пена+картон+дрвени гајби/случај ако е потребно.

Главните својства

Wattage:
warm light, white light
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Железо
сертификација:
CE,ГШ,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Место:
Салон
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3Years
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
123511121
Стил:
Модерна
Абажур Боја:
Злато
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
9
Материјал:
Железо,Кристално
Извор На Светлина:
e14 led сијалица

Избор на купувачот