Комерцијални гумени спортски натпревар,гумени сапун фудбалски терен, деца фудбал гумени спорт
Ново

Комерцијални гумени спортски натпревар,гумени сапун фудбалски терен, деца фудбал гумени спорт

DEN 152760.00
DEN 160800.00

Во форма достапна за нарачката


Комерцијални гумени спортски натпревар,гумени сапун фудбалски терен, деца фудбал гумени спорт
Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300-500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многу
Точка Име
Комерцијални гумени спортски натпревар,гумени сапун фудбалски терен, деца фудбал гумени спорт
Објектот Големина
10*8*2.5 м
Тежина
110 KG
Пакување јачина
0.6 CBM
MOQ
1pc
Материјал
ПВЦ церада 0.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификација
Воздушниот компресор
220-240 V за CE; 110-120 V за UL
Бесплатни Додатоци
воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите.
OEM Услуга
Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл. се на сите достапни
Плаќање
30-50% како депозит,да ги исполни билансот по проверка на фотографии
Време на испорака
7-10 дена по депозит уплатницата
Пакување
Силна PVC кеса или цртан филм, извоз стандард
Превозот
од страна на морето, со авион или од експрес,ние може да се справи со сите од нив,во зависност од вашиот избор.
Други производи
3 . Пакување и Испорака
важни информации :
различни држави ,на различни порта ,различни порта трошоци (околу 300-1000 USD)
па пред вашата нарачка , ве молиме проверете со мене .
ако знаете море, превозот , тоа е најдобра , ако не ви е јасно , ве молиме проверете
со мене . ви благодарам многу .
4 . Нашите Услуги
5 . Сертификација
6. Цел Чекор
1) Pls да изберете на која предмети што треба, цел количество и сите други специфични requriements ако имате.
2) Ние ќе ви ги даде најдобри цени со детали.
3) Ако се потврди нарачката, ние ќе се направи Proforma Сметка да се вклучуваат нарачка и плаќање детали.
4) ќе започне производство по приемот на уплатата.
5) Ние ќе направиме квалитет и се земе слики на вашата потврда за проверка, ако која било модификација е потребно.
6) ќе го направи/ослободување на пратката и ќе ви испрати превозот документ по приемот на остатокот за плаќање.
Pls контактирајте со нас ако ви треба било каква помош или имате било какви прашања.Ви благодариме!

Главните својства

Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
Тип:
Игралиште За Деца
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
XZ-S-014
категорија:
Игра

Избор на купувачот