Оригинална Опрема за Слетување Вклучувајќи Антена & Двојна Компас Додатоци Пропадна Шасија за DJI Фантом 4 Про Летало
Ново

Оригинална Опрема за Слетување Вклучувајќи Антена & Двојна Компас Додатоци Пропадна Шасија за DJI Фантом 4 Про Летало

DEN 1915.00
DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката

Оригинална Опрема за Слетување Вклучувајќи Антена & Двојна Компас Додатоци Пропадна Шасија за DJI Фантом 4 Про Летало
Опис на производот пакет вклучуваат : Компатибилен со Фантомски 4 ПРО 1*пар опрема за слетување

Главните својства

Број На Модел На:
Оригиналниот DJI Фантом 4 Про Опрема за Слетување
Тежина:
0.5kg
Големина:
/
Бренд Име:
SUNFLYING
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Избор на купувачот