Надворешна светлина паун ѕид LED светилки балкон ретро вила градина вратата aisle ѕид светла зелена / злато ЗА FG218
Ново

Надворешна светлина паун ѕид LED светилки балкон ретро вила градина вратата aisle ѕид светла зелена / злато ЗА FG218

DEN 7152.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : алуминиумски + стаклениот
[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)
[Главната технологија] : ласерско сечење
[Применуваат] : вили, courtyards, градини и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[size]види подолу

Главните својства

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Гаранција:
S1
Тело Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Број На Модел На:
170915
Осветлување Област:
5-10square метри
Карактеристики:
A
Материјал:
Легура
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Боја На Каросеријата:
бронза

Избор на купувачот