Ladychili Жените Intimates Густа Пена им Помогнам на Собирање Магија Градник Целосна Флора Печати Помлад Девојка Појавување на Градник и Гаќи Поставите N5
Ново

Ladychili Жените Intimates Густа Пена им Помогнам на Собирање Магија Градник Целосна Флора Печати Помлад Девојка Појавување на

DEN 347.00
DEN 364.80

Во форма достапна за нарачката


Ladychili Жените Intimates Густа Пена Им Помогнам На Собирање
Магијата Градник Целосна Флора Печати Помлад Девојка Појавување на Градник и Гаќи Поставите N5
Боја : сина,црна,кафеава,зелена
Големина : 70 75 80 AB Првенство
Пакетот Вклучува : Градник+ Гаќи ( за 85-100 Hipline,една големина гаќи )
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Вашата следна цел , ние ќе брод со убав подарок за благодарност .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Во моментов Aliexpess обезбеди Виза, Мастеркард, Запад Унија, Qiwi, Банкарски трансфер и др.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите редови секој ден.
2. Pls забелешка Кина пост понекогаш одлагање, или не ја обнови следење на информации се толку брзо, ако умот , pls изберете DHL за услугата.
3. Полниот назив и целосна адреса е потребно за испорака.
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молам, разберете,ние не може да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Ние ќе го направи цена пониска за пакет ако треба .
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број.
Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на вашата нарачка , можете да се вратите или размена на вашите предмети со состојба на 30 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот

Главните својства

Чаша Големина:
70A, 70B, 75A, 75B, 80A
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Еден-Парче,Поместена
Бренд Име:
ladychili
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Декорација:
Лак
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Најлон
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Број На Модел На:
N5
Шаблон Тип:
Флорални
боја:
сина,црна,кафеава,зелена
Големина:
70 75 80 AB Првенство

Избор на купувачот