Мото СПОРТ Костец 7/8 22mm Алуминиум CNC Универзален Мотор Handlebar Костец Dirt Bike се Справи со Рака Бар
Ново

Мото СПОРТ Костец 7/8 22mm Алуминиум CNC Универзален Мотор Handlebar Костец Dirt Bike се Справи со Рака Бар

DEN 647.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : Brand New Висок Квалитет Гел Рака Костец Количина : 1 СЕТ (Лево и Право) Материјал : ЦПУ Машински Алуминиумски + Никој Лизга Гел Гума Ќе се Вклопи во 7/8" Стандард Handlebars Должина : 12cm ЛЕВАТА страна е 7/8", ДЕСНАТА страна е 1" за пресврт гас гас за Лесна инсталација,директно го замени постоечката се справи со костец Пакет се Вклучуваат : 1 Сетови (Лево и Право) Страна Костец

Главните својства

Објектот Должина:
145cm
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
О-11
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
30inch
Материјал Тип:
CNC
Бренд Име:
RZOJUNMA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Тип На Објект:
Костец

Избор на купувачот