Висок квалитет на Црна Батерија + 2 Quad Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Контролер за полнење
Ново

Висок квалитет на Црна Батерија + 2 Quad Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Контролер за полнење

DEN 494.00
DEN 519.84

Во форма достапна за нарачката


Висок квалитет на Црна Батерија + 2 Quad Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Контролер за полнење
Ако треба бела боја ве молиме забелешка или оставете порака кога ќе го поставите цел, благодарение на Новите генерички Двоен Станица за Полнење w/ 2 Батерија & LED светло компатибилен со за Wii Далечинскиот Управувач, Црна Никогаш не снема на енергија на батеријата кога сте за да се постигне победа точка. Заштедете пари и заштита на животната средина со користење на батерија на Висок капацитет на батерија која трае 2~4 пати подолго од стандардната АА батерии Клупа и двете на вашиот далечински и plug тоа во кој било USB порт. Нема потреба да ја отстраните батеријата! LED светло сјај од базата на dock станица да се покаже на статусот на полнење на батериите(Индикатор Светла : Црвено=Полнење; Сини=Целосно Наполнета) Боја : Црна Пакет содржина : 1 x Црни Двоен станица за полнење 2 x Црното батеријата пакети 1 x USB кабел Имајте на ум : Не се произведени од страна на Nintendo Додаток САМО. За Nintendo wii контролер полнач , Далечински контролер не се вклучени
Сликата покажува :

Главните својства

Број На Модел На:
2 држачи за dock станица за wii remote controller
Бренд Име:
Renensin
Nintendo Модел:
Wii
боја:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Избор на купувачот