240 * 48 * 4mm висока сила ,добра отпорност на абење vaccum пумпа ване за продажба
Ново

240 * 48 * 4mm висока сила ,добра отпорност на абење vaccum пумпа ване за продажба

DEN 5664.00

Во форма достапна за нарачката


end Isv Module Wrap7314
Графит ване за vaccum пумпа,
Материјали : EK60
240*48*4mm , 12 парчиња
Ова е прилагодено производи, ние не прифаќаме никакви враќање на стоката или враќање!!
Карактеристики :
1.Енергија конзервација и висока температура отпорни
2.Супер отпорност на абење
3.Нема загадување на животната средина заштита на
4.Супер висока ефикасност
Сликите се само за ваша референца, тоа е една од нашите големини, а не вистински предмети,

Главните својства

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Број На Модел На:
BJ-
Име:
vaccum пумпа јаглерод ване
Материјал:
Графит
квалитет:
висока чистота
Снабдување Тип:
производител

Избор на купувачот