200pcs креативни шарени цртан филм 4holes дрво копчиња 12*20mm мал автомобил украсни копчиња за занаети украсни копчиња за шиење
Ново

200pcs креативни шарени цртан филм 4holes дрво копчиња 12*20mm мал автомобил украсни копчиња за занаети украсни копчиња за шиење

DEN 306.00
DEN 347.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Бренд Име:
goomaim
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
XP-25

Избор на купувачот