4pcs 15x15mm топла када спа пумпа Двојно Завршува Завртка Silentblock За LX и други бренд Пумпа за Вода
Ново

4pcs 15x15mm топла када спа пумпа Двојно Завршува Завртка Silentblock За LX и други бренд Пумпа за Вода

DEN 624.00
DEN 700.80

Во форма достапна за нарачката


4pcs 15x15mm топла када спа пумпа Двојно Завршува Завртка Silentblock За LX и други бренд Пумпа за Вода

Главните својства

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Број На Модел На:
4 x LX Завртка
Површина По Завршувањето:
anodizing
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
никел
Главен Материјал:
Метал
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
FGHGF

Избор на купувачот