Случај За Xiaomi Mi5X Ми 5X Покрие Оригинални Силикони TPU Мека Заштитна Задниот Поклопец Школка за Xiaomi MI 5X
Ново

Случај За Xiaomi Mi5X Ми 5X Покрие Оригинални Силикони TPU Мека Заштитна Задниот Поклопец Школка за Xiaomi MI 5X

DEN 252.00
DEN 323.52

Во форма достапна за нарачката


Случај За Xiaomi Mi5 X Ми 5 X Покрие Оригинални Силикони TPU Мека Заштитна Задниот Поклопец Школка за Xiaomi MI 5 X F eatures : Брусен површината со карбонски влакна обложени на врвот и на дното par Исклучително заштитна, додека одржување на стилски, тенок, лесен-за-држете дизајн Чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска Не се лизга, анти-отпечатоци и нула-доказ Покрена усни за да го заштитите екранот и леќа од гребнатини и дамки Токму мери cutouts за лесен пристап до сите карактеристики карактеристики : Материјал : Еко-пријателски TPU Компатибилен со : за Xiaomi Mi 5 X / 5 X (5.5 inch) Пакет се вклучени : 1 x Phone случај

Главните својства

Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Обична,Мат,Спортски
Карактеристики:
Карбонски Влакна
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5X
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
BOGVED
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Xiaomi Xiaomi Mi 5X / MI5X
Тип:
Случај

Избор на купувачот