Вакуум Пумпа assy за Мицубиши Тритон L200 Pajero Sport Montero Nativa 2.5 НЕ 2006-2017 2020A002
Ново

Вакуум Пумпа assy за Мицубиши Тритон L200 Pajero Sport Montero Nativa 2.5 НЕ 2006-2017 2020A002

DEN 9024.00

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас за да добие помош ако не се сигурни дали објектот е погодна за вашиот автомобил.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.5 НЕ 2006-2017
3. Затоа, ве молиме обидете се да го користите DHL или Fedex ако ви треба дел итна.
За испорака
1.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Или може да биде висок ДАНОК треба да се плати. Вакуум Пумпа assy
2.
Враќање ќе биде прифатена само ако производителот?s дефект.итн, бидејќи на добар квалитет. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Со добар квалитет со разумна цена. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако пратката е не успеа доставени од неточна или недостасува неопходни за испорака на информации, или ако не се направи царинење, ние нема да сноси никаква одговорност. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. (Кина Пост Воздух Парцела ако нема EMS на вашата земја )
4.
Тука е единствен начин да се однесува на (Само за референца, ве молиме контактирајте да добие помош ако не сте сигурни дали тоа се вклопува) :
Најдете вашиот ВИН број, (17 броеви, се однесуваат на следните слика), проверка на 6-8 броеви , тоа е моделот ние листа на насловот и деталите.
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за вниманието!
Еве некои точки што треба да се покаже пред вас се направи наредби :
1 .
Детали За Производот :
1. Како wholeseller, ние може да ви даде попуст база на количеството вас
треба.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена, ако постои проблем со содржина?s квалитет, но не неправилна употреба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Пред да нарачате, ве молиме контактирајте со нас за да се обезбеди доколку не се сигурни дека објектот е погодна за вашиот автомобил, особено на надворешните делови. Со оглед на посебни производи, што го продаде, тоа не е лесно за некои луѓе да се потврди кој дел е погоден. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете помош ако не сте сигурни дали дел се вклопува. Ако сте во Бразил, Аргентина , Чиле, Турција, ве молиме да ги доставите вашите CNPJ / CPF / ДДВ број ако испратите преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, или ние ќе го промени превозот начин да ЕМС без информирање. Тоа нема да биде наша должност е, и исплата нема да бидат вратени доколку купувачот не обезбеди точен превозот информации.
Ние обезбеди одржување, но нема да има каква било заеднички и неколку одговорност. Ние promiss предмети се исти како тие се опишани, но ние имаме право да го промените неутрален пакет без лого, кои може да бидат различни како што изгледа на сликите. Ако сте во Русија , ве молиме наведете вашето име и презиме .
Led производи со добар квалитет и прифатлива цена.

Главните својства

L200-Година:
2015,2014,2012,2011,2010,2013,2009,2008
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Производителот Дел Број:
2020A002
Бренд Име:
KOWZE
Мицубиши Модел:
L200
Другиот Дел Број:
2020A-002
Осветленост Дел Број:
2020A 002
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши

Избор на купувачот