2017 Најновите Пристигнувања Во Текот На Деца Девојки Божиќ Облечи Убави Девојки Nightdress Дедо Божиќ Симпатична Шарени Долг Ракав Секојдневен Слатка Фустани
Ново

2017 Најновите Пристигнувања Во Текот На Деца Девојки Божиќ Облечи Убави Девојки Nightdress Дедо Божиќ Симпатична Шарени Долг

DEN 183.84

Во форма достапна за нарачката


Опис
Деца Девојки Дедо Шарени Фустан Облека Божиќ!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Фустан Должина Биста*2 Возраст 80 45 см 25 см 1-2 Години 90 48 см 27 см 2-3 Години 100 51 см, 28 см 3-4 Години 110 54 см 30 см 4-5 Години 120 57 см, 32 см 5-6 Години 130 59 см 34 cm 6-7 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
Emmababy
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик

Избор на купувачот