Нови Исклучителна Кабинет САД Европска Црна Справи со Едноставна Црна Бронза се Справи со Плакарот Фиока Кабинет Мебел Врата се Справи со
Ново

Нови Исклучителна Кабинет САД Европска Црна Справи со Едноставна Црна Бронза се Справи со Плакарот Фиока Кабинет Мебел Врата

DEN 100.00
DEN 132.96

Во форма достапна за нарачката

Материјал : Цинк Легура Пакување : Независен , транспарентен кеси поле на примена : за чевли bookcase гардероба фиока кревет кабинетот и мали врати
Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме. Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.
Прикажи Ги Моите Други Предмети За Продажба
Посета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar Продавница
Ме додадете на вашата Омилена Продавачи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.

Главните својства

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
8742-E-5871
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачот