10pcs/многу Висок Квалитет За iphone SE Назад Задниот Голема Камера Flex Кабел Замена на Делови Бесплатен Превозот
Ново

10pcs/многу Висок Квалитет За iphone SE Назад Задниот Голема Камера Flex Кабел Замена на Делови Бесплатен Превозот

DEN 13626.00
DEN 14495.52

Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет За iphone SE Назад Задниот Голема Камера Flex Кабел Замена на Делови Бесплатен Превозот
Замена на дел За Iphone, Тоа се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notre cognised flex кабел Тестирани пред превозот и 100% работи добро
Имајте на ум : Тоа треба професионална вештина за да се инсталира, инструкциите не се опфатени тука, ве молам, бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да ред оваа точка.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
1. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
2. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
3. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
1. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
2. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Главните својства

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson,Apple iPhone
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
за iPhone SE 5SE
Име:
голема camera за iPhone 5SE
Други име:
задната камера

Избор на купувачот