Пулсен притисок platoon притиснете поправка мобилен телефон LCD екран машина линија на горниот и долниот countertop притисок линија 110/220V 1PC
Ново

Пулсен притисок platoon притиснете поправка мобилен телефон LCD екран машина линија на горниот и долниот countertop притисок

DEN 133872.00

Во форма достапна за нарачката


Пулсен притисок platoon притиснете поправка мобилен телефон LCD екран линија машина
горниот и долниот countertop притисок линија 110/220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Производ Големина : 40 * 45.5 * 123cm
Текст напојување : 220 V
Номинална моќност : 1500 W
Функција : нагоре и надолу по малку притисок кабел
Гас извор : 0.4 ~ 0.6 Mpa
Ефикасноста на производството : 60-120 / час
Применливи модели : Samsung, Apple, просо и други мобилни телефони
Клипот притиснете машина може само да се справат со претходниот ред на кабел поправка проблеми и
домашниот екран кабел поправка проблеми, но на пазарот често се повеќе побарувачката за Apple
поголем притисок. Но, од страна на пазарот притисок врз техничките ограничувања на машината,
Apple притисок ред се во не помалку од непријатна ситуација, ние развивме
успешна поправка на Apple кабел ред на машината. Затоа што Apple на допир кабелот е долго
и тенки и темна боја, на пазарот може да се притисне на apple ред од ред на машина
е многу малку, но притисокот е висок цени, општата стапка на успех на Apple кабел за
пет проценти. Имаме развиена оваа пулсен притисок машина за промена на традиционалните погоре
малку, со користење на најнова нагоре и надолу усогласување технологија, која успешно поправка на Apple
кабел. 17-инчен екран, нема очи.
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
9010
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL1998
Производ големина:
40 * 45.5 * 123cm
Влезна Моќност:
110/220V
Номинална моќност:
1500W
Функција:
нагоре и надолу по малку притисок кабел
Гас извор:
0.4 ~ 0.6 Mpa
ефикасноста на производството:
60-120 / час

Избор на купувачот