Деца Бебе Момче Долг Ракав Божиќ Облека Поставите Божиќ Дрво Т-маица+Plaid Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека, Облека Памук Есен
Ново

Деца Бебе Момче Долг Ракав Божиќ Облека Поставите Божиќ Дрво Т-маица+Plaid Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека, Облека Памук Есен

DEN 236.00
DEN 277.44

Во форма достапна за нарачката


Прекрасна Бебе Момче Божиќ дрво Тимови Облека Поставено!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Т-маица & 1x Панталони
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина на Врвот Должина Биста*2 Панталони Должина Возраст 80 34 см, 28 см 43 см 1-2 Години 90 36 см 29 см, 45 цм 2-3 Години 100 39 см 31 cm 48 см 3-4 Години 110 42 см, 32 см 52 см 4-5 Години 120 45 cm 33 cm 56 cm 5-6 Години
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
РОК И УСЛОВИ
Превозот Адреса
Ние САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.
Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено погрешно.
Превозот Време / Време За Испорака
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда. Голема цел ќе се испраќаат преку Приоритет пошта (со следење) автоматски, без никакви дополнителни превозот цена.
Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) :
2-9 работни дена за да купувачот во САД
Замена/Размена
Ние прифаќаме размена/замена објект во рок од 30 дена кога клиентите добиваат стока.
Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Не е исклучок.
Ние ќе процесот на RMA во рамките на 7-14 дена кога ќе примите објект назад. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок.
Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само.
За Повратни Информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со .

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе облека
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Plaid
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на купувачот