Жените Пролет Лето Голема Големина Lapel Тексас Јакна Без Ракави Вест Дама Грб Sequin Paillette Дупка Искинале Долго Фармерки Waistcoat Блузи
Ново

Жените Пролет Лето Голема Големина Lapel Тексас Јакна Без Ракави Вест Дама Грб Sequin Paillette Дупка Искинале Долго Фармерки

DEN 1129.00
DEN 1411.20

Во форма достапна за нарачката


Жените Пролет Лето Голема Големина Lapel Тексас Јакна Без Ракави Вест Дама Грб Sequin Paillette Дупка Искинале Долго Фармерки Waistcoat Блузи
Грешка опсег : 1-3cm / 1inch=2.54 см
1.Ние обезбедуваме Азија големина, пред да се направи нарачка. Ве молиме проверете ја големината прво.
2.База на различни екранот. На collor ќе биде малку аберации, ви благодариме за вашето разбирање.
3.Пакет листа : 1 BUC* Долго вест

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Тексас
Стил:
Повик
Декорација:
Sequins,Гроздобер,Батон,Џебови,Дупка,Appliques
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
LDOK0259
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест,Waistcoat,јакна
Пол:
Жени,Женски,Девојка,Дама
Sleeve Стил:
Без ракави
Стил:
Мода,streetwear,секојдневен,рекреација
Јака:
одбиеме јака вратот
тип 2:
Cardigan
Отворен начин:
копчето fastener
Сезоната:
Пролет лето Есен
Функција:
преголеми голема голема големина

Избор на купувачот