нови 50PCS TDA2030A TDA2030 ДА-220-5 IC НОВИ ВО ПАРК
Ново

нови 50PCS TDA2030A TDA2030 ДА-220-5 IC НОВИ ВО ПАРК

DEN 311.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Употреба:
Сензор На Температура На
Тип:
Вибрации Сензор
Теорија:
Отпор Сензор
Број На Модел На:
TDA2030A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Материјал:
Мешавина
Излез:
Префрлување Трансдуцерот

Избор на купувачот