Зеленчук Спирала Slicer Морков И Краставица Zucchini Глупак Julienne Машина Нож За Лупење, Кујна Парче Grater Готвење Алатка
Ново

Зеленчук Спирала Slicer Морков И Краставица Zucchini Глупак Julienne Машина Нож За Лупење, Кујна Парче Grater Готвење Алатка

DEN 260.00
DEN 325.44

Во форма достапна за нарачката


Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.
1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.
2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.
3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.
4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .
4,нема по-продажбата на политика за подароци.
100% Сосема Нов и Hight Квалитетен Материјал : ABS + Нерѓосувачки челик Пакет димензии : 13.2*7.2 CM Со Спирала Slicer можете да апелирам до бескрајни julienne ленти од морков, ротквица, краставица и сите видови на друга фирма зеленчук. На 2 x 3мм или 3.5 x 5mm спирали се совршен за да се создаде зеленчук промешајте-помфрит или тестенини јадења. Исто така одлична за garnishes, позлата и декорирање служат јадења. На изработени од висококвалитетна пластика и нерѓосувачки челик. Лесно чистење со млаз вода. Посебно, здрав Јапонски ножеви направени од не ' рѓосувачки челик. Создавање бескрајни Julienne ленти. Машина за миење садови-безбедно Нерѓосувачки челик / пластика. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.

Главните својства

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
wsryxxsc
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ

Избор на купувачот