НОВА ЗА TOSHIBA MCF-H02AM05-1 3507 турбина 5V 0.1 НА 3CM Компресор вентилаторот за ладење
Ново

НОВА ЗА TOSHIBA MCF-H02AM05-1 3507 турбина 5V 0.1 НА 3CM Компресор вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Напон : 5 V
Актуелни : 0.10 На
големина : 3 CM 35*35*8
Имајќи тип : Superflo (двојно топката имајќи)
најдобри постојано трчање време 80,000 час
Фан интерфејс 2 PIN интерфејс
Ротирачка брзина : 9500

Главните својства

Бренд Име:
Делта

Избор на купувачот