ААА Класа Одделение 2 ПАРЧИЊА 1/4 6.35 mm*25мм СЕДИШТЕТО Карбид CNC Рутер Битови Еден Flute Алатки Алуминиум Мелење Машина
Ново

ААА Класа Одделение 2 ПАРЧИЊА 1/4 6.35 mm*25мм СЕДИШТЕТО Карбид CNC Рутер Битови Еден Flute Алатки Алуминиум Мелење Машина

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

2 парчиња 6.35 mm*25 mm СЕДИШТЕТО Еден Flute Алуминиум Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 6.35 mm Дијаметар на Сечење на Работ (ЦИР) : 6.35 mm Сечење Должина (CEL) : 25мм Цена за 2 парчиња 6.35 mm*25 mm СЕДИШТЕТО Еден Flute Алуминиум cnc рутер Малку Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Главните својства

Дијаметар:
6.35 mm
Вкупна Должина:
50mm
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО Алуминиум Машина Битови
Бренд Име:
CNCCheap
Обложување:
Никој
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
SHK:
6.35 mm
CEL:
25mm
Обложување:
No
Примена:
Се користи за CNC Рутер
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
2 парчиња
Бесплатен превозот :
Yes

Избор на купувачот