бренд нови SUNON 2510 5V ЗА 0,6 W GM0502PFV1-8 2CM микро вентилаторот за ладење
Ново

бренд нови SUNON 2510 5V ЗА 0,6 W GM0502PFV1-8 2CM микро вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


ФАН ГОЛЕМИНА 25x25x10mm
МОДЕЛ;GM0502 PFV1-8
Имајќи тип Maglev + Имајќи тип ( Maglev+VOPT)
Номинална напон : DC5 V
Тековната За 0,6 W
бучава 15 велика британија
100,000 час
Конектор motherboardstandardplug 3lines

Главните својства

Бренд Име:
SUNON

Избор на купувачот