Бесплатен Превозот 1pcs ABS 3/4 Отворен Лице Ece Одобрени Гроздобер Ретро Мото Каско скутер capacete Мотоцикл Шлем Со Сонцето Стакло
Ново

Бесплатен Превозот 1pcs ABS 3/4 Отворен Лице Ece Одобрени Гроздобер Ретро Мото Каско скутер capacete Мотоцикл Шлем Со Сонцето

DEN 4070.00
DEN 6262.08

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот 1pcs ABS 3/4 Отворен Лице Ece Одобрени Гроздобер Ретро Мото Каско скутер capacete Мотоцикл Шлем Со Сонцето Стакло
Бренд : ЗЕВС Материјал Тип : ABS Пол : Универзална Тема : високо-квалитетна ABS, отпорност и висок квалитет на velvett, сунѓерот густина задебелена. мазна површина третман големина : M,L,XL,XXL Внимание :
Новиот шлем можеби ха s малку мирис, ве Молиме отворете објективот вентилација кога ќе ја добијат, и тоа ќе биде подобро во рок од неколку дена.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Бренд Име:
NENKI
Шлем Стил:
отворете лице
Шлем Материјал:
ABS
Тежина:
740g
Сертификат за квалитет:
Dot
Пол:
Унисекс
боја:
9color
Големина:
M,L,XL,XXL

Избор на купувачот