НОВА за DELL XPS 17 L702X 5720 7720 17R N7110 7110 Vostro V3750 3750 0454RX V119725AS1 НИ тастатура Голема влезат како слика
Ново

НОВА за DELL XPS 17 L702X 5720 7720 17R N7110 7110 Vostro V3750 3750 0454RX V119725AS1 НИ тастатура Голема влезат како слика

DEN 912.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


НОВА за DELL XPS 17 L702 X 5720 7720 17 R N7110 7110 Vostro V3750 3750 0454 RX V119725 AS1 НИ тастатура Голема влезат како слика
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова
Распоред : САД
Боја : ЦРНА
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Благодарам многу!
2.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно.
3,Нашиот бесплатен превозот е воздухот mail на пост, кој ќе потрае малку подолго време за да се постигне , со надеж дека ќе можете да чекаат трпеливо ; Ако сакате да добиете вашиот објект ПОБРЗО, ве молиме изберете друга превозот метод, и можете да ме контактирате преку е-маил порака или да ми го кажете она што ви треба
Повратни информации :
1. Ако имате било незадоволство :
а. Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .
б. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.Ви благодариме.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Оставајќи позитивни повратни информации до нас, е најдобар охрабрување за нас ;
б. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог.
в. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место.
3. Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите.
б. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка).
Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните својства

Стандард:
НИ Стандард
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
TSZPY
Број На Модел На:
XPS 17 L702X 5720 7720 17R N7110 7110 V3750 375
is_customized:
Yes
Нови:
за Dell

Избор на купувачот