Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad T440S Тастатура Рамки Palmrest Покрие UMA со Touchpad NFC и Поврзување на Кабел 04X3882
Ново

Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad T440S Тастатура Рамки Palmrest Покрие UMA со Touchpad NFC и Поврзување на Кабел 04X3882

DEN 3796.80

Во форма достапна за нарачката


Нови Оригинални за Lenovo Think Pad T440 S Тастатура Рамки Palmrest Покрие UMA со Touchpad NFC и Поврзување на Кабел 04 X3882
Состојба : Оригинални и Нови
FRU : 04 X3882
UMA, intergrated графика
NFC, со touchpad и поврзување на кабелот за touchpad
Одговара за Lenovo Think Pad T440 S
Тестирани пред пратката и 100% работи
Гаранција : 3 месеци
Забелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачате
Превозот
1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате било какви прашања, ве молиме проверете со вашиот локален Царинската пред да нарачате. Ве молиме да не информирате ако имате било какви посебни барања на превозот декларација .
2) Предмети се испраќаат до цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ја напуштат сите примачот информации(целосна адреса, име и презиме и контакт број) правилно.
Ако вашата e-mail адреса е на располагање, ќе добиете пораки на информации за да ја потврдите адресата, пред пратката и ажурирање на следење број на испорака.
Ако сакате да ја смените адреса, ве молиме контактирајте со нас во рок од еден ден . Ние не сме одговорни за погрешни/undeliverable адреса.
Се врати и Гаранција
1) Сите предмети се тестирани и се во добра состојба пред пратката.
2) Ако добиете неточни или неисправни објектот, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање по вашиот прием на објектот.
3) За било која од лични причини(не-продавачот е грешка) се враќаат на наплата, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена . Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, и да се врати превозот надомест треба да биде на купувачот цена. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Купувачи се одговорни за штетите и загубите за време на враќањето. Ако предмети се оштетени кога тие се вратија, купувачите нема да добие целосна наплата.
4) Ние нудиме три месеци, одржување. Неисправни предмети во рамките на гарантниот период може да бидат вратени. Купувачите треба да ги сноси превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
5) Гаранцијата не опфаќа предмети што се физички оштетени или дека НЕ сте под нормалната работа како што се злоупотреба и несоодветна инсталација.
Повратни информации
За да ги задоволи вашето задоволство е наша цел, и ние секогаш сме тука за да им обезбедиме на нашите најдобра услуга за вас.
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ве молиме одвојте некоја минута за да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви прашања или прашања со нашите предмети, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни коментари. Верувам ни дека ние ќе се потрудиме да бројка на нив и надвор на ваше задоволство.
Вашата поддршка и разбирање се високо ценети.
Ви благодариме.

Главните својства

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
DZ-СВЕТОТ
Број На Модел На:
thinkpad t440s
Компатибилен Бренд:
Леново
Компонента Тип:
Palmrest Рамки
боја:
Црна
FRU:
04X3882
Структура:
UMA со touchpad NFC и поврзување на кабел
Состојба:
Оригинални и нови

Избор на купувачот