IWHD Нордиските Лофт Стил Едноставен Модерен Ѕид Sconce се Прилагоди Железо LED Ѕид Светлина Тела За Проучување Ноќни Ѕид Светилка Дома Осветлување
Ново

IWHD Нордиските Лофт Стил Едноставен Модерен Ѕид Sconce се Прилагоди Железо LED Ѕид Светлина Тела За Проучување Ноќни Ѕид Светилка

DEN 5826.24

Во форма достапна за нарачката

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики LED Стил Модерна/Современа Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Напон (V) НАИЗМЕНИЧНА 100-240 Wattage (W) MAX 5 W Димензии вкупна Висина од 30 CM вкупна Ширина 18 CM Целокупната Длабочина од 30 CM Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E12/E14 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна.Бела Сенка Црна Боја.белата Боја Декорација Злато LED Боја Топло бела Тежина Нето Тежина(kg) 1.3 КГ
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
Ѕидот Светла
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Карактеристики:
LED Прилагодите
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Избор на купувачот