Полимер плоча вода перат со метална база 1pc за топла фолија печат А4 големина Направени во Јапонија
Ново

Полимер плоча вода перат со метална база 1pc за топла фолија печат А4 големина Направени во Јапонија

DEN 1722.00
DEN 1872.00

Во форма достапна за нарачката

Полимер плоча вода перат со метална база 1pc за топла фолија печат А4 големина Направени во Јапонија
Производ Спецификации : Име : Полимер плоча вода перат со метална база 1pc за топла фолија печат А4 големина Направени во Јапонија Големина : 210x297mm А4 големина. Потекло земјата : Јапонија Дебелина : 1mm полимер плоча дебели : 0.68 mm Метална база дебелина : 0.32 мм Акции : во Темна кул плоча
За голема цел, ние може да ви понуди повеќе попуст. Ве молиме контактирајте со нас да се купи.

Главните својства

Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
ХЕЦ,,-A4

Избор на купувачот