Мажите Дуксери 2018 Бренд Долг Ракав Sweatshirt 3D Дуксери Змеј Печатени Секојдневен Маскирани Тренерки Хип Хоп Мажите Облека
Ново

Мажите Дуксери 2018 Бренд Долг Ракав Sweatshirt 3D Дуксери Змеј Печатени Секојдневен Маскирани Тренерки Хип Хоп Мажите Облека

DEN 571.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Повеќе детали Повеќе остатокот увери
Ви даде најдобри
Мажите Дуксери 2018 Бренд Долг Ракав Sweatshirt 3 D Дуксери Змеј Печатени Секојдневен Маскирани Тренерки Хип Хоп Мажите Облека
Информации За Производот
Материјал
Памук,Полиестер,Spandex
Боја
Црна,Темно Сива,Светло Сива
Големина
Азија Големина M,L,XL,XXL,XXXL
Сезоната
Пролет,Есен,Зима
Добро За
Дневниот одмор
Тип Верзија
Тенок Умерена Лабава
Дебелина
Тенка Умерена Дебелина
Еластичноста
Inelastic Умерена Еластичен
Перење Информации
Машина Перат
Топло Prompt
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ГОЛЕМИНА
SHOUDER
БИСТА
ДОЛЖИНА
SLEEVE
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
М
44
17.34
100
39.40
70
27.58
62
24.43
L
46
18.12
104
40.98
72
28.37
63
24.82
XL
48
18.91
108
42.55
74
29.16
64
25.22
XXL
50
19.70
112
44.13
76
29.94
65
25.61
XXXL
52
20.49
116
45.70
78
30.73
66
26.00
1. Рака Мерење Ќе Има Разлики Од Околу 1 ~ 3 cm (1 инч = 2.54 см).
2. Облеката Се Мери На Шематски Ниво, И Кога Ќе Изберете, Проверете Ја Вашата Облека, Наместо На Вашето Тело.
3. Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
4. Ако не сте сигурни за големината,Молам да знаеме за вашата тежина и висина ,а половината Информации и др.така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.


Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Мажите Дуксери & Суичери
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
WSGYJ
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
боја:
Црна,Светло Сива,Темно Сива
Големина:
European size M,L,XL,XXL,XXXL
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Повод:
Секојдневно Повик,Патување,Партија
Функција:
Змеј Печатени,Тенок Одговара Врвот

Избор на купувачот