BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 125*20MM Цинк Легура Антички Бронза Позлатен Сребрен Лим Ознака Накит Шарм Diy Наоди Додатоци
Ново

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 125*20MM Цинк Легура Антички Бронза Позлатен Сребрен Лим Ознака Накит Шарм Diy Наоди Додатоци

DEN 342.00
DEN 402.72

Во форма достапна за нарачката


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња/Многу) 125*20 MM Цинк Легура Антички Бронза Позлатен Сребрен Лим Ознака Накит Шарм Diy Наоди Додатоци
БРЕНД : BOYUTE Накит
Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Гроздобер ознака
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
12g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HD3198
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Наоди Тип:
ознака за страница
Објектот:
ознака шарм
Големина на Ознаката:
125*20MM
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
10 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Избор на купувачот