Легура Tassel Цвет Headband Коса Бенд Свадба Acessories Tassel Свадба Коса Додатоци Главата Синџир На Коса И Накит
Ново

Легура Tassel Цвет Headband Коса Бенд Свадба Acessories Tassel Свадба Коса Додатоци Главата Синџир На Коса И Накит

DEN 190.00
DEN 225.60

Во форма достапна за нарачката


Име:Мода Губење На Накит
Должина : 54+7 CM
Тежина : 25g
Материјал : ,легура

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
UO00
Тип:
Headbands
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UODESIGN

Избор на купувачот