4 канал возило видео рекордер ahd720p следење домаќин двојна SD картичка уред ntsc/pal стандард
Ново

4 канал возило видео рекордер ahd720p следење домаќин двојна SD картичка уред ntsc/pal стандард

DEN 2298.00
DEN 2419.20

Во форма достапна за нарачката


1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.
2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерата; 4 канал стандард јасно камера;
3. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија. Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита;
4. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема.
5. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа)
6. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн.
7. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн.).
8. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн.
9.Јазик : англиски / руски/друг јазик;
10.Систем за Поддршка : NTSC Стандард/PAL Стандард.
11. Поддршка двојно SD картичка ,32 G/64 G/128 G.

Главните својства

Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS485
Аудио Излез:
1CH РКА
Број На Модел На:
HYF-A6504D-911-9
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Хард диск од Тип Интерфејс:
USB
Аудио влез:
Канал 4
Видео Стандард:
ПАЛ
Двонасочна Аудио:
No
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици
Advantage3:
техничка поддршка

Избор на купувачот