Мали греење жица пена одбор машина за сечење KD-6 електрични жешка жица бисер памук сунѓерот електрична топлина машина 100-240V 1PC
Ново

Мали греење жица пена одбор машина за сечење KD-6 електрични жешка жица бисер памук сунѓерот електрична топлина машина 100-240V

DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката


Мали греење жица пена одбор машина за сечење KD-6 електрични жешка жица бисер
памук сунѓерот електрична топлина машина 100-240 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Модел : KD-6
Табела големина : 390 * 280mm
Електрична жица со дијаметар : 0.18 mm
Висина на сечење : 145mm
Сечење агол : 60 °
Влезна моќност : 100-240 V
Излезна моќност : 10 V, НА 1.8
Картон големина : 400 * 325 * 120mm
Бруто тежина : за 2,8 kg
Производот Употреба :
Главно се користи во Одделот за Архитектура дизајнери, дизајн институт за архитекти,
дизајн институт за планирање дизајнери, дизајн институт за работа модел сечење производство, појава на пена фонтот
сечење, уметници, како што се користење на пена резен алат, мала серија пена за обработка на производство,
гарантирана за Сите видови на пена, сунѓерот, екструдиран одбор, Zhenzhu Mian и други материјали за
брзо и прецизно да се намали.
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните својства

Број На Модел На:
КД-6
Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови
производ nuber:
FL1775
Табела Големина:
390 * 280mm
Електрична жица со дијаметар:
0.18 mm
Висина на сечење:
145MM
Сечење агол:
60
Влезна Моќност:
100-240V
Излезна Моќност:
10V, НА 1.8
Картон Големина:
400 * 325 * 120mm
Бруто тежина:
За 2,8 KG

Избор на купувачот