Бесплатен превозот 50 компјутери/многу AOZ8808DI-05 AOZ8808DI QFN 10 нови оригинални
Ново

Бесплатен превозот 50 компјутери/многу AOZ8808DI-05 AOZ8808DI QFN 10 нови оригинални

DEN 388.00
DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AOZ8808DI-05
Бренд Име:
ZHIPU
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Избор на купувачот