Tectra 3 x AHDBT-501 AHDBT 501 Go Pro HERO5 Li-ion Bateria + 3-Слот USB Полнач за GoPro Hero5 Спорт Акција Камера
Ново

Tectra 3 x AHDBT-501 AHDBT 501 Go Pro HERO5 Li-ion Bateria + 3-Слот USB Полнач за GoPro Hero5 Спорт Акција Камера

DEN 1495.00
DEN 1679.52

Во форма достапна за нарачката


Tectra 3 PCS AHDBT-501 AHDBT 501 Go Pro HERO5 Li-ion Bateria + 3-USB Слотот
Полнач за Go Pro Hero5 Спорт Акција Камера
AHDBT-501 3.85 V/1600m Ah Li-ion батерија за да Одат Про Hero5
Пакетот Вклучува : 3 x AHDBT-501 Батерии 1 x 3-Канал USB Полнач 1 x Полнење преку USB Кабел 3 x Батеријата за Чување
Батеријата Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Целосно Декодирани, 100% компатибилен со оригинални Go Pro Батеријата 3 Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни 4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Полначот Функција : 1.Дизајниран за да Одат Про Hero5 AHDBT-501 Батеријата 2.Полнење 1 или 2 батерии истовремено и независно. 3. Со LED индикатори да се покаже секој статус на батеријата. 4. 3-Канал USB Полначот со Тип-C и Микро Порт за Полнење,за лесно полнење. 5.Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита. 6.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни. 7.Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење.

Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AHDBT-501
Бренд Име:
Tectra
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Избор на купувачот