NGLKSTE Нов Тренд Жените Кожен Појас Метални Навртки Персоналните Дами Појас Гроздобер Дизајнер Жените Појас Дами Бренд Рака
Ново

NGLKSTE Нов Тренд Жените Кожен Појас Метални Навртки Персоналните Дами Појас Гроздобер Дизајнер Жените Појас Дами Бренд Рака

DEN 599.00
DEN 739.20

Во форма достапна за нарачката

Бренд : NGLKSTE Тип : Појаси за жените Боја : слика clour Материјал : Подели Кожа+ Метал Gradet : Врвен квалитет на стоки Agio : Agio ширина : 4.5 cm Норми : Појас ширина : 3.3 cm ,појас должина : 110cm
Потекло : Кина Внимание : 1 : Боја може да биде малку поинаков поради следи и светлина
2:ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради рака мерење

Главните својства

Појас Должина:
110cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
NGLKSTE
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Метал
Тока Ширина:
4.5 cm
Тока Должина:
5.0 cm
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
LBQ078
Појас Ширина:
3.3 cm

Избор на купувачот