Широк верзија на не ' рѓосувачки челик силикони anion енергија хривнија двојна боја двојно силикони хривнија
Ново

Широк верзија на не ' рѓосувачки челик силикони anion енергија хривнија двојна боја двојно силикони хривнија

DEN 618.24

Во форма достапна за нарачката

На германиум се покажа за да се стимулира имунолошкиот систем, помага на телото да се бори против болести. Сите физичка и ментална активност е контролирана од страна на електромагнетни полиња произведени од страна на електро-хемикалии (јони) во телото. Нема ништо како свој имунолошкиот пристојност да ви помогне да се надминат болеста, тогаш таквите додатоци како германиум на сопствениот имунолошки систем е предизвикани да започнете напори да го направи она што се спротивстави на работа уште потешко е апсолутно најдобар начин за да се вардат болест. Носи магнетни хривнија е не-инвазивни начин на примена корисни магнетни полиња на телото.99% Германиум. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Далеку Инфрацрвена технологија апсорбира енергија од сите бранови должини, и го ослободува во Далеку Инфрацрвена бранова должина.
Магнетна технологија се користи во многу перформанси нараквици фаворизирана од страна на професионални спортисти. Нивоа на негативни јони се присутни во различни средини се потенцира недостатокот на негативни јони во нашата секојдневна домашна средина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Негативните Јони имаат invigorating ефект врз човечкото тело, додека позитивни јони имаат спротивен ефект, доста често индуцирачки чувство на замор. ја подобрува благодарение на оваа технологија, со обезбедување Unipolar Neodymium Магнети емитуваат 2000 гаус, кој е идеален и безбедно за постојано носење. Тие емитираат Далеку Инфрацрвена излез дека е идентична со специфична бранова должина произведена од сонцето.
Ако треба да се прилагодите други бои, ве молиме контактирајте со нас!
Враќање / Поврат
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Контактирајте со НАС
Во Продавница, клиентите задоволство доаѓа на прво : Проверете она што нашите клиенти се каже во нашите повратни информации рејтингот! Меѓутоа, ако некои причини ти падна задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме ни e-mail на Aliexpress порака. Ние решавање на 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни.
Енергијата хривнија напредна технологија накит е обликувано од највисок квалитет хируршки Нерѓосувачки Челик (316 L), се протега на притисок-одговара капи за да се обезбеди и магнетни и ЕЛА внесува во рамките на енергија нараквици
Германиум Енергија е трага, елемент кој се користи како додаток во исхраната. Негативните јони се создадени природно со енергија поврзани со тркалање surf, водопади и молња.
Она Што Е Во Корист На Енергија Белегзија?
Далеку Инфрацрвена (ПРВ) е невидлив бенд на енергија од сонцето е спектар што ќе се чувствуваат како топлина.
Далеку Инфрацрвена внесува апсорбира енергија од различни извори и порака за нежно затоплување да им помогне на поддршка на циркулацијата. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
лепак
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Силикони
Функција:
Замор
Синџир Тип:
На прилагодливи хривнија
Негативни јони енергија:
500-2000cc

Избор на купувачот