5pcs/многу рачно изработени Свила Tassel Дополнителните Исклучителна Multicolor Тебе Боја Свила Rayon Tassel за Keychain Ѓердан Изработка на Наоди
Ново

5pcs/многу рачно изработени Свила Tassel Дополнителните Исклучителна Multicolor Тебе Боја Свила Rayon Tassel за Keychain Ѓердан

DEN 336.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Материјали : свила
Должина : tassel 12cm, вкупно 26cm
Боја : Искачување Бои како слика Пакет : 5pcs/многу

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ТОМ ЈАНГ
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Tassel
Производ Карактеристики:
Свила Rayon Tasse
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
S0005
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Полиестер
боја:
Тебе Боја како фото
Големина:
како фото
Материјал:
Свила
Пакет:
5pcs/opp вреќа
Објектот:
Рачно Изработени Свила Tassel
Тип:
Дополнителните tassels
Шема:
полиестер tassels
Функција:
tassel шарм
Стил:
Свила Rayon Tassel
Употреба:
tassles за DIY накит одлуки наоди

Избор на купувачот