Висок Степен на Правоаголник Виолина Случај Иверица & Сива Имитација на Кожа+Зелена Pleuche w/ Појас за 3/4 4/4 1/2 1/4 1/8 Виолина
Ново

Висок Степен на Правоаголник Виолина Случај Иверица & Сива Имитација на Кожа+Зелена Pleuche w/ Појас за 3/4 4/4 1/2 1/4 1/8 Виолина

DEN 4608.00
DEN 7679.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : Точка точно како на слика шоу, ве Молиме да се увери дека нашиот производ е вистински и оригинални Наменета за 3/4 4/4 1/2 1/4 1/8 виолина. Ткаенини : Сива Имитација На Кожа За Обложување : Зелена Pleuche Тело Материјал : Иверица+Пена
Спецификации : Пакет големина : 85*40*20(cm) Пакет тежина : околу 4.5 кг
Пакет Листа : 1 * Виолина Случај 1 * Појас
PLS ЗАБЕЛЕШКА : 1. На виолина е за прикажување само, не се вклучени во пакет 2. Тоа можеби малку боја разликата помеѓу фото & вистински производ, бидејќи светлината разлика, ако умот, pls не цел. 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. 4. Ве молиме проверете стоката кога ќе примање на пратката ако надворешното пакување беше оштетен. Можете да одбие да го потпише за тоа, ако постои било каква штета со стоката .

Главните својства

Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
4016V
Големина:
3/4 4/4 1/2 1/4 1/8
Материјал:
Иверица+Имитација На Кожа
Поставата:
Pleuche+Foamed
боја:
сива
Стил:
Преносни/Ранец
Функција:
Hygrometer

Избор на купувачот