JianHan Тип C USB-C USB 3.1 Машки Адаптер за Женската DVI 10Gbps Адаптер Тенок Кабел Конвертор За HD HDTV За MacBook Таблета Телефон
Ново

JianHan Тип C USB-C USB 3.1 Машки Адаптер за Женската DVI 10Gbps Адаптер Тенок Кабел Конвертор За HD HDTV За MacBook Таблета

DEN 691.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Сребро.
Бренд Име:
JianHan
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Употреба:
Компјутер,Паметни Уреди
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Ј-00089
Уверение:
CE
боја:
Сребро.
Должина:
18CM
Конектор 1:
Реверзибилна Тип-В
конектор 2:
dvi женски
Материјал:
Алуминиум легура + ПВЦ материјал jacker
Брзината на трансфер:
10Gbps
Компатибилен со:
Apple MacBook(12inch 2015 година.) Google ChromeBook Pixel(2015)
Функција:
Лесна Инсталација Plug and play
Тип:
USB 3.1 Тип c до DVI Адаптер
Поддржува резолуција:
4KX2K

Избор на купувачот