нова Година 5pc Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство Остава дијамант везови крстот бод Мозаик сликарство дневна соба XPZ
Ново

нова Година 5pc Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство Остава дијамант везови крстот бод Мозаик сликарство дневна соба XPZ

DEN 995.00
DEN 1243.20

Во форма достапна за нарачката

Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Zhui ѕвезда дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.
големина : 15x35x2cm+15x40x2cm+15x50cm
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Време на испорака : За 7-15 дена. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Големина:
1535x2 1540x2 15x50
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Број на Бои:
според фото
Големина:
Image size Не вклучувајќи платно

Избор на купувачот