Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry Правоаголник Bedspread Лето Плажа Небото Кокос дрвја Шема GT1194
Ново

Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry Правоаголник Bedspread Лето Плажа Небото Кокос дрвја Шема GT1194

DEN 488.00
DEN 871.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
150x130cm, 150x200cm
Број На Модел На:
GT1194
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
WELOS
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
Печати
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Плетени
дизајн:
Моден

Избор на купувачот