ELPLP32/V13H010L32 Компатибилен проектор сијалица за Epson PowerLite 732c/737c/740c/745c/ 750c/проектот за модернизација на образованието-737/проектот за модернизација на образованието-732 со
Ново

ELPLP32/V13H010L32 Компатибилен проектор сијалица за Epson PowerLite 732c/737c/740c/745c/ 750c/проектот за модернизација на образованието-737/проектот

DEN 1102.00
DEN 1296.00

Во форма достапна за нарачката


Тип : Замена на Проектор Светилка со Домување
Дел Број : ELPLP32
Компатибилен со : проектот за модернизација на образованието-750/проектот за модернизација на образованието-740/проектот за модернизација на образованието-765/проектот за модернизација на образованието-745/проектот за модернизација на образованието-737/проектот за модернизација на образованието-732
Wattage : UHE170 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Главните својства

Број На Модел На:
ELPLP32/V13H010L32
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Гаранција:
180 дена
Тип:
Замена На Проектор Светилка Со Домување
Wattage:
170W
Тип:
PowerLite 732c/737c/740c/745c/ 750c/проектот за модернизација на образованието-737/проектот за модернизација на образованието-732

Избор на купувачот