Висок квалитет на нови парови облека фланелен боксери дебели топло за облекување наметки за жените долг ракав корални руно жените кимоно бањарки
Ново

Висок квалитет на нови парови облека фланелен боксери дебели топло за облекување наметки за жените долг ракав корални руно жените

DEN 1346.00
DEN 2640.00

Во форма достапна за нарачката


Висок квалитет на нови парови облека фланелен боксери дебели топло за облекување наметки за жените долг ракав корални руно жените кимоно бањарки
прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / S / / / / M / 45-60 kg / / L / 60-70 kg / / XL / 70-80 kg / /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка на Време : Околу 1-3 дневна 3. Превозот Време : 15-26 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат во рок од 7 ден откако сте го добиле. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа! Внимание За Купите Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Материјал:
Ацетат,Корални Руно,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Фланелен Боксери, Корални Руно
Ткаенина Тип:
Фланелен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
Fdfklak
боја:
црна, бела, сива, сина, виолетова
Големина:
M, L, XL

Избор на купувачот