суперхерој Cosplay Правда Лигата суперхерој Костим Jumpsuit Маска Покривки ноќта на Вештерките Карневал Cosplay Костим За Мажи
Ново

суперхерој Cosplay Правда Лигата суперхерој Костим Jumpsuit Маска Покривки ноќта на Вештерките Карневал Cosplay Костим За Мажи

DEN 11424.00

Во форма достапна за нарачката


Бидејќи Кинески големина е премногу помала од НАС големина,ние би сакале да ви препорачуваме да ни даде вашата мерење за сопствени направени,ние треба вашата родова,градите,половината,колковите,рамениците,bicep,armlength(рамо до зглоб) и вкупната висина(глава до пети)
Можете да проверите на нашата фото подолу за тоа како да се измери вашето тело,ви благодарам за вашата соработка.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Бренд Име:
cosplay легенда
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
суперхерој
Компоненти:
кејп,ракавици,врвка за околу бенд,рака бенд,половината појас со кеси

Избор на купувачот